Nákupní košík
Celkem: 0 Kč
Naše telefonní číslo: +420 722 100 432

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK

Ocenění českých podnikatelek 2023

V kategorii Velká společnost se má firma, provozující Lékárny Komín a Bystrc, umístila na 5. místě ze 105 finalistek. Vedle ekonomických aspektů, jako je stabilita a schopnost dostát svým závazkům, se hodnotil také příběh firmy, její duch, společenská odpovědnost ženy v jejím vedení a přínos pro společnost.

Do projektu jsem se přihlásila především pro to, abych mohla šířit osvětu o potížích, se kterými se české lékárenství potýká, a podpořit tak potřebné reformy v oboru po vzoru vyspělých zemí, abychom mohli nabízet co nejlepší služby pro naše pacienty.

V případě umístění na prvních třech pozicích bych také dostala prostor pro přiblížení naší lékárnické práce, o které má veřejnost jen mlhavou, často zkreslenou představu.

Tentokrát to nedopadlo, ale jedeme dál!????

Přesto, že jsme na ????????????nedosáhli, velmi si této pocty cením, neboť je to signál, že naše práce tak, jak jí děláme, dává smysl nejen nám.

Obrovské poděkování patří celému mému týmu, který zejména stojí za tímto úspěchem. ❤️

A rozhodně musím poděkovat Vám všem, kteří naše lékárny navštěvujete a jste nám věrní. Tím, že k nám přijdete, podporujete české nezávislé lékárenství místo toho korporátního a zvyšujete tak šanci na zachování lokálních lékáren, aby Vám vždy v čase potřeby pomohly ve zdraví i v nemoci a to i přes nepříznivě nastavený lékárenský systém v ČR. Lékárny poskytují nejdostupnější primární zdravotní péči, jejich funkce jsou nepostradatelné, význam roste a je potřeba za ně bojovat. Zejména všechny ty nezávislé, bez zahraničního kapitálu, jsou totiž v ohrožení. A trendem v zahraničí je právě posilování role lékárníků a lékáren.✌️

Velmi si Vaší přízně vážím. Děkuji a přeji krásné Vánoce a splnění Vašich snů a přání.????

My s kolegy jsme již ten nejkrásnější????dostali????.

Za celý kolektiv Mgr. Helena Slámová.

NahoruNahoru
close
Loading...